KURUMSAL BİLGİLER

TEKNOSA ÜST YÖNETİM

Tansu ÖZTORUN

Tansu Öztorun, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş; İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde de yüksek lisansını bitirmiş ve yine İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme programını tamamlamıştır.

Profesyonel meslek hayatına 1990 yılında Motosan’da Ürün Mühendisi olarak başlayan Öztorun, daha sonra Kurteks A.Ş.’de Satış Sonrası Mühendisi, Otokar’da ise Ticaret Uzmanı olarak görev almıştır. On bir yıl boyunca farklı görevlerde bulunduğu Toyotasa’da sırasıyla Pazarlama ve Satış Eğitimi Uzmanı, Satış Eğitim Şefi, Doğrudan Satış Şefi, Filo Satış Şefi, Kurumsal ve Özel Satışlar Müdürü, TRS (Toyota Perakende Sistem) Müdürü olarak çalışmıştır. 2008-2011 yılları arasında Hedef Filo Servis A.Ş.’de Satış ve Pazarlama Direktörü, 2012-2014 yılları arasında ise Bir Psikodrama Danışmanlık ve Eğitim’de Danışman, son olarak Renault Yetkili Satıcısında da Genel Müdür olarak görev almıştır. 

Tansu Öztorun 2014 yılında İklimsa Satış Direktörü olarak çalışmaya başladığı Teknosa'daki görevine İklimsa İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Yukarı