KURUMSAL BİLGİLER

TEKNOSA ÜST YÖNETİM

Emre KURTOĞLU

Lise öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlayan Emre Kurtoğlu, 1998 yılında Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nden derece ile mezun olmuştur. 2000 yılında Sabancı Holding’in genç yöneticilere yönelik Talent Pool Programı’na seçilmiştir. 2013 yılında ise London Business School’da Market Driving Strategies eğitimi almıştır.

Emre Kurtoğlu kariyerine DanoneSA’da başlamıştır. 2004 yılına kadar sırasıyla DanoneSA İçecek Grubu Modern Kanal ve Ticari Pazarlama Grup Müdürü ve İhracat Grup Müdürü olarak çalışmıştır. Nisan 2004- Eylül 2005 arasında Sabancı Grubu tarafından kurulan GıdaSA’da Yurt İçi Müşteriler Satış Grup Müdürü olarak görev almıştır. 2005- 2009 yılları arasında Danone İçecek Grubu’nun Ticari Pazarlama ve İhracat Grup Müdürlüğünü ve Süt Grubu’nun İş Geliştirme Grup Müdürlüğünü yürütmüştür. 2009-2015 yılları arasında çalıştığı Kimberly Clark Türkiye Kâğıt Ürünleri’nde önce Ticari Pazarlama Grup Müdürü olarak görev yapmış; daha sonra Ticari Pazarlama ve Distribütör Kanalı Grup Müdürü, Yetişkin Ürünleri İş Birimi Pazarlama Direktörü, Bebek ve Çocuk Ürünleri Pazarlama Direktörü olarak çalışmıştır.

2015 yılında Mavi’de E-Ticaret’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Kurtoğlu, Kategoriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmüştür. Ekim 2018 itibarıyla Terra Pizza’nın CEO’su olarak görev alan Kurtoğlu;

5 Temmuz 2021’den itibaren Teknosa Dijital Ticaret ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Yukarı