HUKUKİ ŞARTLAR

KULLANIM VE KOŞULLAR

TEKNOSA İç ve Dış Ticaret A.Ş.'nin İnternet Sitesi sorumluluğuna dair bilgiler

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece TEKNOSA İç ve Dış Ticaret A.Ş.'ne aittir.

Bilgiler, TEKNOSA İç ve Dış Ticaret A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar.

TEKNOSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle TEKNOSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, TEKNOSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir.

Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri TEKNOSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. TEKNOSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

İMKB ÇEKİNCE İBARESİ
 
İMKB isim ve logosu "koruma marka belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez.İMKB ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz.
 
Piyasa verileri FOREKS tarafından sağlanmaktadır. Sayfamızdaki finansal veriler 15 dakika gecikmelidir.
 

FOREKS SORUMLULUK SINIRI ve UYARI NOTU

 
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti Sermaye Piyasasi Kurulu tarafından yayımlanan Seri:V,No:52 sayılı "Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ" çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
 
Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.
 
Servisimizde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum, istatistiki şekil ve değerler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Bu içerigin doğruluğu ve güvenilirliği FOREKS tarafından azami özen gösterilerek takip edilmekte, görüş, bilgi ve verilerin teknik imkanlar ve hukuki kısıtlamalar çerçevesinde mümkün olan düzeyde güncelliği sağlanmaya çalışılmaktadır.
 
Ancak, bu özene rağmen, yine de servis içerisinde, FOREKS'in isteği ve/veya bilgisi dışında, yanlış veya eksik, veya gecikmiş, görüş, bilgi ve verilerin bulunması yüzünden doğabilecek bir durumda FOREKS'in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
Bu serviste yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum, istatistiki şekil ve değerler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu veriler yatırımcıyı bilgilendirmeye yönelik olup, hiçbir şekilde herhangi bir menkul kıymetin alım-satım teklifi ve/veya taahhüdü anlamına gelmemektedir.
 
Burada yer alan ilgi, değerlendirme, yorum,  istatistiki şekil ve deşerlendirmelerin kullanımı sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan FOREKS sorumlu olmayacaktır.
 
Bu serviste yer alan bilgi, değerlendirme, yorum, istatistiki şekil ve değerler, yatırımcılar tarafından sadece bilgi edinme amacı ile kullanılabilir. Burada yer alan içeriğin tamamının bütün yasal hakları FOREKS'e ya da anlaşmalı olduğu kurumlara ait olduğundan, hiç bir şekilde FOREKS'in yazılı ön izni olmaksızın kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, başka yerlerde kullanılması, dağıtılması, çoğaltılması, değiştirilmesi veya ileride kullanılmak üzere bilgisayar sistemlerine aktarılması mümkün değildir.
 
Aksi halde FOREKS uğramış olduğu bütün zarar ve ziyanını talep edebilecektir. 
 
Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri
 
Müşteri Destek Hattı: +90 (212) 367 47 00/2
Tel: +90 (212)  367 47 00
Faks: +90 (212) 290 22 60
 

Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi Destek Hizmetleri

Bu sitenin içerik ve teknik destek hizmelterini Dalfin Finansal ve Kurumsal Çözümler vermektedir.

Yukarı