KURUMSAL BİLGİLER

YÖNETİM KURULU

Temel Cüneyt EVİRGEN

Boğaziçi Üniversitesi Matematik ve Elektrik Mühendisliği bölümlerinden 1986 yılında eş zamanlı mezun olmuştur.

1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Pazarlama yüksek lisansını, 1995 yılında Michigan State University Pazarlama ana branşında, Uluslararası İşletme yardımcı branşında doktorasını tamamlamıştır.

Profesyonel hayatına 1986 senesinde Boğaziçi Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak başlamıştır. Daha sonra Michigan State University Üniversite Apartmanları Yerleşkesinde Kültürlerarası Programlama Yardımcısı, Michigan State University Uluslararası İş Merkezlerinde Uzman Sistemler Geliştirme Araştırmacısı ve Danışmanı, Bileşim International Research & Consultancy şirketinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi, Koç Üniversitesi’nde Yarı Zamanlı Fakülte Üyesi, Sabancı Üniversitesi’nde Perakende Programı Direktörü olarak görev almıştır.

Temel Cüneyt Evirgen 2004 yılından beri Sabancı Üniversitesi’nde Yönetici Geliştirme Birimi Direktörlüğü görevini yürütümekte olup, aynı zamanda Yönetim Bilimleri Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak ders vermektedir. 

2005 yılından beri Teknosa Yönetim Kurulu Üyesi olan Evirgen, 2012 yılından beri de Carrefoursa ve Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir.

TeknoSA Yönetim Kurulu Üyeleri 3 yıllık dönemler ile seçilir. Mevcut Yönetim Kurulu Mart 2015’te göreve gelmiştir.

Yukarı